Joris Feiertag (26) is drummer bij Kraak & Smaak, Hans Dulfer en Yori Swart. Drie jaar geleden studeerde hij af aan het Amsterdams conservatorium (popafdeling), waar hij les kreeg van onder anderen Os.....meer »»
Het drumkleedje is vaak de sluitpost op de drumbegroting. Van oude Perzische tapijten tot restjes van de tapijtreus, drummers slepen vanalles mee in de bandbus. Zo'n tapijt neemt bij vervoer veel ruim.....meer »»
Op een muziekbeurs als de NAMM zie je snel iets over het hoofd. In het geval van Aerodrums is zo'n vergissing snel gemaakt, want het merk maakt een stukje software waarmee je met alleen een paar stokk.....meer »»
Toen Roland 15 jaar geleden de V-drums introduceerde was een van de meest opvallende features de door Remo gemaakte gaasvellen. Door de jaren heen zijn er links en rechts allerlei varianten van deze v.....meer »»
Het Sound Lab stempel was vroeger bij Zildjian uitsluitend bestemd voor echte fabrieksprototypes, maar steeds vaker staat het ook op bekkens die in beperkte oplage worden geproduceerd. Tot ongeveer he.....meer »»
Een paar maanden geleden kon je op Slagwerkkrant.nl al alles lezen over de Sakae Trilogy kit. In Slagwerkkrant 182, juli-augustus 2014, hebben we de kit getest. Nu is het de beurt aan het paradepaard .....meer »»
Gretsch zit momenteel in een enorme retro-vibe en presenteert het ene na het andere klassiek ogende item. Na de terugkeer van de round-badge bij de USA Custom sets is het nu tijd voor nog een high-end.....meer »»
Brady had een paar jaar geleden al een opvallend nieuwtje met de Baritone snaredrums; een snaredrum met een ketel die in het midden flink dunner was dan langs de rand. Hetzelfde trucje hebben ze nu to.....meer »»