Billenschudders... De letterlijke vertaling van de Booty Shakers van TnR products is misschien wat bevreemdend, maar het komt er op neer dat de speciale schuimrubber kussentjes het laag in je trommels.....meer »»
Slagwerkkrant ontvangt dagelijks persberichten van fabrikanten en distributeurs. En natuurlijk veerden we even op bij de mail met als titel Simmons Introduces Stryke6 iPad Drum Controller. Om vervolge.....meer »»
Pearl lanceert een nieuwe serie snaredrums en illustreet de launch met '2 minute test drive' video's, achttien in totaal. Van Sensitone tot Phosphor Bronze en Free Folating Snare. Bekijk de video's hi.....meer »»
Tussen al het jubileumnieuws dat LP het afgelopen jaar introduceerde zou je het belangrijkste conga en bongonieuws bijna over het hoofd zien. LP-oudgediende Richie Gajate Garcia maakte namelijk samen .....meer »»
De uitslag van de 30ste Slagwerkkrant Poll is binnen! Het aantal inzendingen via Slagwerkkrant.nl was overweldigend dit jaar. Dank voor jullie deelname. De lezers van Slagwerkkrant en bezoekers van Sl.....meer »»
Draagbare, compacte drumsetjes zijn helemaal hip. Gretsch maakt met de Catalina Club street een handzaam kitje waarbij de bassdrum een aantal slimme trucjes in huis heeft. .....meer »»
Jason Sutter, bekend van ondermeer zijn sessiewerk bij Chris Cornell en Marilyn Manson tekende onlangs een stokkendeal bij Regal Tip en dat leverde hem meteen een eigen signature stok en brush op. .....meer »»
De Adams 6000, 7000 en 8000 series zijn al weer een paar jaar verkrijgbaar, maar onlangs kregen alledrie de series een kleine facelift met nieuwe finishes en nieuwe specificaties. Of je nu betaalbaar .....meer »»