Tussen al het jubileumnieuws dat LP het afgelopen jaar introduceerde zou je het belangrijkste conga en bongonieuws bijna over het hoofd zien. LP-oudgediende Richie Gajate Garcia maakte namelijk samen .....meer »»
De uitslag van de 30ste Slagwerkkrant Poll is binnen! Het aantal inzendingen via Slagwerkkrant.nl was overweldigend dit jaar. Dank voor jullie deelname. De lezers van Slagwerkkrant en bezoekers van Sl.....meer »»
Draagbare, compacte drumsetjes zijn helemaal hip. Gretsch maakt met de Catalina Club street een handzaam kitje waarbij de bassdrum een aantal slimme trucjes in huis heeft. .....meer »»
Jason Sutter, bekend van ondermeer zijn sessiewerk bij Chris Cornell en Marilyn Manson tekende onlangs een stokkendeal bij Regal Tip en dat leverde hem meteen een eigen signature stok en brush op. .....meer »»
De Adams 6000, 7000 en 8000 series zijn al weer een paar jaar verkrijgbaar, maar onlangs kregen alledrie de series een kleine facelift met nieuwe finishes en nieuwe specificaties. Of je nu betaalbaar .....meer »»
Meinl introduceerde de afgelopen week maar liefst twee nieuwe bekkenseries. In beide gevallen ging het om een voortboorduursel op een van de in januari geïntroduceerde ridebekkens.
Zowel de Vinta.....meer »»
Bij Sabian nemen ze geen zomervakantie. Na de Limited Edition Holy China van twee weken geleden komt het Canadese bekkenmerk nu met nóg twee nieuwe bekkens: De HHX Omni en de Limited Edition Steampunk.....meer »»
Er zijn vol klinkende gewone drumstellen en er zijn compact klinkende draagbare drumsets, tenminste als we Peter Erskine mogen geloven. Maar Erskine wilde iets dat de gulden middenweg is: de Design se.....meer »»