Het overkomt je niet elke dag: handen schudden met Yes-drummer Alan White en Bill Ludwig III, kleinzoon van William F. Ludwig, de oprichter van Ludwig drums. Het kon op de Amsterdam Vintage & Custom D.....meer »»
Maak nu kans op twee vrijkaarten voor de voorstelling van het Noise Ensemble op maandag 20 november in het nieuwe Luxor Theater, aanvang 20.00 uur......meer »»
Stokkentrucs en grips laten zich maar moeilijk in woorden en foto's vatten en daarom op Slagwerkwereld.com een hele stapel filmpjes die horen bij de stokkenspecial van Slagwerkkrant 136. Bij elk filmp.....meer »»
Slagwerkkrant Postorders. ‘s Morgens besteld, ’s middags gepost! Deze regel kan niet áltijd opgaan, maar dat geven we dan duidelijk aan. Probeer ’t maar eens, je zult versteld staan van onze service! .....meer »»
In Slagwerkkrant 134 plaatsten we al een mooi fragment van Pierre van der Linden in Spelen met Nederlandse klassiekers. In Slagwerkkrant 136 lees je in vier pagina’s interview alles over de opm.....meer »»
Tijdens North Sea Jazz 2006 spraken we Rodney Holmes na zijn optreden met Bill Evans’ Soulbop Band. In het interview in Opmaat van Slagwerkkrant 136 vertelt Holmes over de hoogtepunten en dieptepunten.....meer »»
Tijdens North Sea Jazz 2006 spreken we Jason Marsalis, de jongste muzikale broer van saxofonist Branford en trompettist Wynton Marsalis. Hij speelde er met weer een andere broer, trombonist Delfeayo M.....meer »»
In het interview in Opmaat van Slagwerkkrant 136 vertelt Athena Kottak-Lee over haar ervaringen als drummende zus van Tommy Lee. Ook spreekt ze openhartig over de moeilijke periode in haar leven toen .....meer »»