De zaterdag is van oudsher geen dag om zonder oordoppen de beursvloer op te gaan. Dit jaar lijkt de fameuze 'noise-police' de strijd bij voorbaat al gestaakt te hebben waardoor het geluidsniveau in de.....meer »»
Ook op de tweede dag van de NAMM show is er weer een ongelooflijke hoeveelheid nieuws om uit te kiezen. En net als vorig jaar zet de positieve stemming lekker door. De beursvloer is voller, en ieder m.....meer »»
Het is weer tijd voor de NAMM show; 's werelds grootste muziekbeurs die ieder jaar gehouden wordt in een zonovergoten Anaheim. In de volgende Slagwerkkrant (editie maart-april) lees je natuurlijk een .....meer »»
De drummer die begin jaren zeventig furore maakte in de band van het illustere West Coast-rockgezelschap Crosby Stills Nash & Young, is op 18 januari overleden aan de gevolgen van een niet nader beken.....meer »»
Percussionist, en vooral cajonspeler Paquito González komt in verband met de Flamenco Biënnale in januari 2015 naar Nederland voor een aantal concerten. Hij geeft echter even graag les en de cajonwork.....meer »»
Voor zijn vaste cursus "Spelen" ging Mark Eeftens in Slagwerkkrant 185 (jan-feb 2014) aan de slag met de zeer persoonlijke drumstijl van Zach Danziger. Hier op Slagwerkkrant Plus presenteert hij nog e.....meer »»
Als ieder jaar is het Noorderslag festival in Groningen in de voorverkoop uitverkocht. Elk jaar worden in januari de spraakmakendste Nederlandse pop- en rockacts van het moment gepresenteerd in een ti.....meer »»
Cesar Zuiderwijk was 17 november te gast bij onze Sandlane Sessions, in gezelschap van legendarische producer John Sonneveld. De video’s van de opnamesessies vind je in dit artikel.
In Sandlane Se.....meer »»