In Slagwerkkrant 228 (maart-april 2022) publiceerden wij een uitgebreid achtergrondartikel over Drums studeren. Aanleiding was een column in zusterblad Musicmaker. Gitarist Wim den Herder kwam daarin .....meer »»
In Slagwerkkrant 228 (maart-april 2022) publiceerden wij een uitgebreid achtergrondartikel over Drums studeren. Aanleiding was een column in zusterblad Musicmaker. Gitarist Wim den Herder kwam daarin .....meer »»
Hij ligt nu in de winkel en vandaag of morgen bij je op de mat, of lees hem digitaal: Slagwerkkrant 227 (januari-februari 2022). Met op de cover nieuwkomer Sarah Thawer, maar ook Beatles-veteraan Ring.....meer »»
Voor zijn cursuspagina "Spelen" in Slagwerkkrant 227 (jan-feb 2022) ging Mark Eeftens aan de slag met een bijzondere Paradiddle/Balans-training: 'Je oefent techniek, coördinatie én balans; allemaal .....meer »»
Vanaf nu in de winkel of op je mat, of lees je hem digitaal: Slagwerkkrant 227 (januari-februari 2022). Daarin lees je een uitgebreid verslag van Herfstfest met daarin een hoofdrol voor drummer Zep Ba.....meer »»
Hij ligt nu in de winkel of op je mat, of lees je hem digitaal: Slagwerkkrant 227 (januari-februari 2022). Met op de cover het grote talent Sarah Thawer, die zich vorig jaar in de kijker speelde bij d.....meer »»
In de rubriek OPmaat van Slagwerkkrant 227 (januari-februari 2022) komt Mark Eeftens als altijd met zijn Notentip. Dit keer een bijzondere groove van Zep Barnasconi in een nogal aparte setting. Mark i.....meer »»
Zijn soloshow Swims maakt al net zo veel indruk als zijn drumspel bij het trio van pianist Tigran Hamasyan. Op Herfstfest 2021 speelde Arthur Hnatek delen uit Swims: akoestische drums die allerhande e.....meer »»