In de categorie Akoestische drums is de Slagwerkkrant Poll Award 2019 voor de Tama Starclassic Walnut Birch. Hieronder lees je er meer over en zie je de volledige uitslag in deze categorie......meer »»
Wie zetten de lezers van Slagwerkkrant en de bezoekers van Slagwerkkrant.nl op nummer 1 in de categorie Beste Band Benelux? Net als vorige twee jaar gaat de winst naar Kensington met drummer Niles Van.....meer »»
Het is een van de belangrijkste categorieen uit de Slagwerkkrant Poll: De All Time Favorite. Wie maakte er door de jaren heen zo veel indruk dat hij of zij het verdient om aan een illuster rijtje slag.....meer »»
Het is een van de belangrijkste categorieen uit de Slagwerkkrant Poll: De All Time Favorite. Wie maakte er door de jaren heen zo veel indruk dat hij of zij het verdient om aan een illuster rijtje slag.....meer »»
In de categorie diversen is de Slagwerkkrant Poll Award 2019 voor de Remo Adjustable Bassdrum Dampener. Hieronder lees je er meer over en zie je de volledige uitslag in deze categorie......meer »»
In de categorie hardware is de Slagwerkkrant Poll Award 2019 voor het Pearl ICON Rack Support System. Hieronder lees je er meer over en zie je de volledige uitslag in deze categorie......meer »»
In de Notentip van Slagwerkkrant 213 (september-oktober 2019) gaat Mark Eeftens aan de slag met een lekkere groove van Chris Strik bij The Preacher Men .....meer »»
De cursus "Spelen" van Slagwerkkrant 213 (september-oktober 2019) staat in het teken van het hoofdartikel over Drumtandems (2 drummers in 1 band). Op zijn cursuspagina gaat Mark Eeftens in de weer met.....meer »»