Bekende Nederlanders die in hun vrije tijd ook heel aardig drummen, dat kenden we al. Maar ’s lands populairste radio-dj die voor een veeleisend live programma als The Voice Of Holland doodleuk de d.....meer »»
In zijn Notentip voor Slagwerkkrant 223 (mei-juni 2021) verliest Mark Eeftens zich helemaal in opnieuw zo'n typische splijtende wereldfill van Ton Dijkman bij Marco Borsato. Natuurlijk zit Dijkman op .....meer »»
Mapex heeft met de Saturn al jaren een ongelooflijk prijsbewust werkpaard in de hoge middenklasse. Daar kwam vorig jaar een groter broertje bij, of liever gezegd, twee grotere broertjes. De Saturn Evo.....meer »»
Met een frisse look en een geheel verbeterde ervaring op mobiel en tablet is onze website een genot om doorheen te scrollen. Bekijk de testsectie, waarin momenteel 286 producttests te downloaden zijn,.....meer »»
in Slagwerkkrant 223 (mei-juni 2021) lees je een uitgebreid interview met Styx-drummer Todd Sucherman. Hier zetten we zoals gebruikelijk een aantal mooie extra's voor je op een rij. En we beginnen met.....meer »»
in Slagwerkkrant 223 (mei-juni 2021) lees je een interview met Blackbriar drummer René Boxem. En René is niet alleen de drummer, hij is ook songwriter, aanjager en 'manusje van alles' bij de band. I.....meer »»
In Slagwerkkrant 223 (mei-juni 2021) kun je volop aan de slag met deel twee van RaRaDiddles; een nieuwe serie oefeningen in de vaste cursuspagina van Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase: U Vraagt Wij Spelen.....meer »»
In nieuwsrubriek OPmaat van Slagwerkkrant 223 (mei-juni 2021) lees je een artikel over The Drum Grillbook. Deze nieuwe lesmethode is geschreven door Ancel Klooster en Peter Deiman, twee Nederlandse sl.....meer »»