De organisatie van het Adams Drummersfestival in Tessenderlo heeft de eerste namen voor 2010 onthuld: niemand minder dan Alex Acuña plus de ritmesectie van de Simple Minds, drummer Mel Gaynor en bassi.....meer »»
Hij maakt deel uit van de nieuwe generatie pionierende New Yorkse jazzdrummers en was hier het afgelopen jaar diverse keren te zien met Joe Lovano en Esperanza Spalding. In Slagwerkkrant januar-februa.....meer »»
Geen idee hadden ze dit keer, de drie geblinddoekte luisteraars uit onze redactie. De onbeschreven cd was van Nederlandse contrabassist Joris Teepe. Titel: 'We Take No Prisoners'. Drummers van dienst:.....meer »»
In Slagwerkkrant 155 kun je alles lezen over ons bezoek aan de Drumcraft-fabriek Drumcraft is een splinternieuw merk met drums die worden gemaakt in China en ontworpen in Duitsland. In het huidige eco.....meer »»
De cursus Spelen van Slagwerkkrant 155 draaide om Wilco-drummer Glenn Kotche. Daar presenteerden we al acht fraaie ritmes van deze creatieve popdrummer, maar er bleef nog genoeg over voor een extra af.....meer »»
Haarmonie-orkest Blaas Of Glory en Sleeër hebben een kerstversie opgenomen van Sweet Child O’ Mine. Deze sfeervolle bewerking van de Guns N’ Roses-klassieker in Amerikaanse roots-stijl wordt al.....meer »»
De twee houthakkers van Knobsticker komen uit Rekçitsbonk. Een plaats onder, nabij of nergens in de buurt van Polen. Toch is hun nationaliteit er een die er niet toe doet. Niemand, zelfs zijzelf niet,.....meer »»
Kim Weemhoff, Satori Society en Slagwerkkrant presenteren eenmalig 'Kim in Cool' Op zondag 10 januari 2010 presenteert Kim Weemhoff in Theater Cool in Heerhugowaard onder de titel 'Kim in Cool'. Een u.....meer »»