Van 13 tot en met 21 november staat Eindhoven in het teken van slagwerk. De beste drummers ter wereld komen ernaartoe. De Tromp International Percussion Competition duurt een week en is uitgegroeid to.....meer »»
In Slagwerkkrant 159 én in Slagwerkkrant Plus vind je cursuspagina’s met transcripties van ritmes en fills van Dirk Verbeuren, zoals hij die speelt op het recent verschenen album 'The Panic Broadcast'.....meer »»
In de cursus Spelen van Slagwerkkrant 159 was Mark Eeftens vol lof over het drumwerk van Dirk Verbeuren: ‘The Panic Broadcast van Soilwork nestelt zich vanuit het niets op één in mijn lijstje ‘Favorie.....meer »»
In Slagwerkkrant 159 lees je alles over het werk van drummer Markus Berka bij het Oostenrijkse Circus Roncalli, dat jongstleden juni in Amsterdam stond. Een circusdrummer moet anno 2010 behoorlijk aan.....meer »»
Het Drumworld Festival in Ittervoort trekt opnieuw van leer, voor de zevende keer alweer, met misschien wel het beste programma ooit. Er zal worden gejongleerd door aanstormende drummers als Iannetta .....meer »»
In Drumaffairs bundelt niemand minder dan Simon Phillips zijn krachten met slagwerkers Mike Schäperclaus en Josep Vicent van de Amsterdam Percussion Group......meer »»
In het eerste half jaar van 2010 tourde Cesar Zuiderwijk al met zijn nieuwe theatershow Drumbonen en Kaneelstokken door het land. Voor het nieuwe seizoen zijn er maar liefst 25 voorstellingen op komst.....meer »»
Hij is er weer, de Amsterdam Drum Show, of voluit de Amsterdam Vintage & Custom Drum Show. Na een onderbreking van een jaar wordt de enige Nederlandse beurs voor vintage en custom drums weer gehouden .....meer »»