Winnaar van de Humble Heroes Award 2023 is Bram van den Berg. De Krezip-drummer die de afgelopen tijd flink in de spotlights stond als ‘die Nederlandse drummer die bij U2 gaat spelen’, werd daarto.....meer »»
Twintig jaar geleden startte Jack Pisters de popafdeling van het Conservatorium van Amsterdam, kortweg CvA Pop. Op donderdag 5 oktober spelen een twaalftal bands afkomstig van deze opleiding ter ere v.....meer »»
Heb je dit spectaculaire drumfeest met percussionisten uit Afrika, Zuid-Amerika, Azië en Europa nog niet gezien? In Musis & Stadstheater Arnhem, woensdag 4 oktober krijg je nog eens de kans! Lucas va.....meer »»
Vaak draait onze Release van de Week om een drummer die we kennen of die we graag in het zonnetje willen zetten. Dit keer komen we echter met een album waarbij we meteen − en vrij onverwacht − in .....meer »»
'The Only Way Is Through' is de eerste EP van Traversus. Er is echter nergens aan te horen dat het om een debuut gaat; de jonge band uit Emmen laat een verrassend volwassen sound horen, die ergens tus.....meer »»
Op hun vaste cursuspagina "U Vraagt Wij Spelen" in Slagwerkkrant 237 (september-oktober 2023) zijn Cesar & Olaf inmiddels aanbeland bij aflevering 3 van hun serie Miskleun. Hieronder leggen zijn nog e.....meer »»
In tal van categorieën hebben we op deze site de winnaars bekend gemaakt van de Slagwerkkrant Poll Awards 2023. De volledige uitslag vind je in Slagwerkkrant 237 (september-oktober 2023). Vandaag p.....meer »»
In onze OPmaat-rubriek van Slagwerkkrant 237 (september-oktober 2023) schrijven wij over Wavetabler, een nieuw project van dj-producer Thomas Elbers, oftewel Kypski. Samen met drummer Bram Hakkens zet.....meer »»