In samenwerking met SAE Institute Amsterdam brengen we je onze Slagwerkkrant Video Reviews. In dit artikel vind je de video review van de Meinl Artist Concept bekkens. De 'geschreven' test vind je in .....meer »»
In Slagwerkkrant 198 (maart-april 2017) vind je een mooi fotoverslag van 4 dagen Eurosonic Noorderslag dat in januari 2017 plaatsvond in Groningen. In die editie vind je ook drie interviews die we tij.....meer »»
In zijn cursus "Spelen" van Slagwerkkrant 198 (maart-april 2017) ging Mark Eeftens aan de slag met een video van Level 42-drummer Pete Ray Biggin. Het gaat om en repetitie-opname vanachter het drumste.....meer »»
In Slagwerkkrant 198 (maart-april 2017) lees je een interview met Wouter Prudon. Ons covermodel wilde met zijn band Chef'Special de wereld veroveren, en begon in de VS, waar de mix van hiphop, reggae,.....meer »»
In deze aflevering van "U Vraagt Wij Spelen" slaan Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase aan het slagwerk-stucen met Kim Weemhoff. Hier op Slagwerkkrant Plus kun je een video bekijken van diens nummer "Cunty .....meer »»
Evans komt met een nieuw enkellaags gecoat vel met een extra lange levensduur: De UV-1.
Het bijzondere aan dit vel is dat de coating een speciale samenstelling heeft die met UV licht wordt uitgeh.....meer »»
Vandaag het achtste en laatste deel van het NAMM-verslag met nóg wat extra Sabian nieuws, meer van Sonor, Mapex, en een kijkje bij ATV. Wil je het complete NAMM-verslag in één keer lezen? Dan moet je .....meer »»
De Ludwig-importeur voor Europa, Fentex Percussion uit Lijnden, maakt momenteel een intensieve tour langs 50 winkels in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland en Oostenrijk: The Ludwig Platinum Snare.....meer »»