De Achterhoekse slagwerker Dirk Dronkers is recent de eerste drumwegenwacht van Nederland begonnen. Naar voorbeeld van de welbekende evenknie van de ANWB......meer »»
Walhalla in Sevenum organiseert in het paasweekeinde 2009 van vrijdag 10 april tot en met maandag 13 april voor de 27e keer het festival Prilpop. De organisatie zoekt bands. singer/songwriters en DJ's.....meer »»
De 23-jaar oude drummer Jake Reed is geselecteerd als ontvanger van de PAS Hudson Music Drumset Scholarship 2008. Deze studiebeurs, gefinancierd door Hudson Music met de verkoop van de 'Classic Jazz' .....meer »»
Op zondag 5 oktober wordt Museum RockArt geopend. Speciaal op deze dag zal gastconservator Patrick Orriëns diverse rondleidingen verzorgen. Zijn verhaal rond het bijeenbrengen van zijn unieke collecti.....meer »»
Na 14 jaar houden The Hellacopters ermee op. Zondagavond 28 september was in Tivoli in Utrecht de op één na laatste kans om de legendarische Zweedse rockband in Nederland te zien. Degenen die deze kan.....meer »»
Netwerksite MySpace heeft een online muziekwinkel geopend, vergelijkbaar met Apple's iTunes Music Store......meer »»
De Utrechtse band Kensington heeft getekend bij platenlabel Snowstart. De jonge band speelde al zo'n 100 shows in zalen als de Melkweg, Tivoli, 013, Ekko, Paard van Troje en een uitverkochte Oosterpoo.....meer »»
Oasis is gedwongen drie optredens uit te stellen doordat zanger en gitarist Noel Gallagher tijdens het optreden in Toronto werd aangevallen. Een onbekende onverlaat stormde het podium op en gaf Gallag.....meer »»