‘Kan het podium misschien wat lager of zo? We hebben hier wel te maken met een "senior musician", en ik wil op dezelfde hoogte zitten als mijn band’, fluistert Roy Haynes net hard genoeg dat iedereen .....meer »»
In Slagwerkkrant januari-februari 2007 vind je het verslag van Slagwerkkrants bezoek aan de Mapex fabriek in China. Het gebeurt niet vaak dat er tijdens een fabrieksbezoek ook nog tijd is de nodige to.....meer »»
Op 20 januari 2007 wordt in de Amsterdamse Melkweg de cd "The Mighty 8, hiphop & soul from a ladies perspective" gepresenteerd. Dit is alweer deel zeven van de inmiddels bekende Unsigned-cd serie van .....meer »»
Beroemde artiesten als Bill Wyman, Gary Moore, Paul Weller, Pete Townshend en Steve Winwood zullen optreden tijdens een eerbetoon aan de overleden Traffic-drummer Jim Capaldi......meer »»
Slagwerkkrant verdiept zich de laatste maanden in drumstokken en grips. In het blad en op de site. Bekijk de videos’bij de .....meer »»
Zondag 24 december 2006 wordt de vermaarde componist Mauricio Kagel (foto) 75 jaar. Hij viert dat de hele dag in het Muziekgebouw aan ’t IJ in Amsterdam. Het Schönberg Ensemble brengt vier theatrale, .....meer »»
Gisteravond, 21 december, is de publieksstemming gestart voor de derde editie van de NightLiveXS Awards. In een feestelijke locatie-uitzending van Kink FM-programma NightLiveXS werd vanuit Tivoli De H.....meer »»
Afgelopen weken werkten drummer Dennis Leeflang en de overige leden van The Saturnine in de Excess Studio's te Rotterdam aan een nieuwe EP. De Slagwerkwereld-endorser vertelt:.....meer »»