Vandalen hebben in Liverpool het hoofd van Beatles-drummer Ringo Starr eraf geknipt. Tenminste, van een groen eerbetoon aan de Beatles dat is gemaakt van Toscaanse Ligusterstruiken. De overige bandled.....meer »»
Voor het eerst in twintig jaar is Amebix weer bij elkaar en niemand minder dan Roy Mayorga (o.a. Soulfly en Stone Sour) slaat op de trommels. Roy, die pas een endorsementdeal met Sabian tekende, verva.....meer »»
Het programma van Kinder Parkpop 2008 op zaterdag 28 juni 2008 in Den Haag is compleet. Rappers Ali B en Yes-R, zangeres EliZe en de meidengroep Djumbo zijn toegevoegd aan de line up. Eerder werd al b.....meer »»
Het Amsterdam Roots Festival is sinds tien jaar één van de toonaangevende internationale wereldmuziekfestivals. Van zaterdag 14 juni t/m zaterdag 21 juni 2008 brengt de 11e editie zo’n 60 concerten in.....meer »»
Terwijl Razorlight-zanger Johnny Borrell acteert in een film met Colin Farrell, Robert Carlyle en Samantha Morton, heeft drummer Andy Burrows een soloalbum opgenomen......meer »»
Mackie Jayson, voormalig drummer van Cro-Mags en Bad Brains, is toegevoegd aan de line-up van Madball. Mackie vervangt Cliff "Rigg" Ross, die het na zes jaar voor gezien hield bij de groep......meer »»
Ter gelegenheid van de release van Radiohead’s nieuwe single Nude heeft de band het nummer in stukjes geknipt. Het is aan jou om hiermee een remix te maken!.....meer »»
In augustus 2007 publiceerden we een dubbelinterview in een boot met Maarten en Arriën Molema over hun succesvolle jaar na de release van 'Six White Russians And A Pink Pussycat' met hun band Room Ele.....meer »»