Oscar Kraal deed vorig jaar een flinke serie videointerviews tijdens North Sea Jazz in de door Yamaha geproduceerde serie Drummers Talk. De serie zette hij voort voorafgaand aan de clinic van Dave Wec.....meer »»
In Slagwerkkrant 183 (september-oktober 2014) wijdt Mark Eeftens zijn Notentip aan Aron Mellergårdh, drummer van de jonge Zweedse Youtube-sensatie (en inmiddels bewezen volwaardige liveact) Dirty Loop.....meer »»
In Slagwerkkrant 183 (september-oktober 2014) lees je het uitgebreide interview dat Mark Eeftens deed met jazzrock-icoon Billy Cobham. Hier op Slagwerkkrant Plus presenteren we nog een aantal lekkere .....meer »»
In hun cursus "U vraagt wij spelen" van Slagwerkkrant 183 (september-oktober 2014 zijn Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase een nieuwe miniserie gestart: Clickerdeclick, en daarin draait alles om - je raadt .....meer »»
In Slagwerkkrant 183 lees je een interview met Tom van Sadelhoff. De jonge drummer van Knarsetand had er weinig moeite mee om zijn speelstijl aan te passen aan de frisse combinatie van pop, rock, balk.....meer »»
In zijn cursus "Spelen" voor Slagwerkkrant (september-oktober 2014) gaat Mark Eeftens dieper in op het drumwerk van jazzrock-icoon Billy Cobham. Hieronder vindt je naast een link naar het artikel met .....meer »»
Meestal baseren wij onze productnieuwtjes op producten die al daadwerkelijk in de winkel verkrijgbaar zijn, maar voor de Oval maken we graag een uitzondering. Het is namelijk een bijzondere controller.....meer »»
De uitslag van de 30ste Slagwerkkrant Poll is binnen! Het aantal inzendingen via Slagwerkkrant.nl was overweldigend dit jaar. Dank voor jullie deelname. De lezers van Slagwerkkrant en bezoekers van Sl.....meer »»