EMI, een van de grootste 'major' platenlabels ter wereld, gaat wereldwijd 1500 mensen ontslaan. Ook schrapt EMI één op de vijf artiesten die nu nog op loonlijst staan. Dat meldt persbureau.....meer »»
Op zaterdag 15 mei vindt in de Melkweg, Amuse en Cinecenter in Amsterdam weer de jaarlijkse Muzikantendag plaats voor amateur en (semi-)professionele popmuzikanten......meer »»
De Osdorp Posse heeft met grote spoed de hulp van fans nodig. Er zijn twee masters zoekgeraakt die overmorgen nodig zijn......meer »»
Bertrand Cantat, zanger van de Franse band Noir Désir, is door een rechtbank in Litouwen veroordeeld tot acht jaar cel. Die straf heeft hij gekregen wegens doodslag......meer »»
Zanger/componist Spinvis en cabaretière Lenette van Dongen hebben de Annie M.G. Schmidt-prijs 2003 gewonnen. De prijs is een onderscheiding voor het beste theaterlied. Beide artiesten kregen de eervol.....meer »»
De Association of Independent Music (AIM), de belangenvereniging voor independent artists, heeft haar medewerking met MTV stopgezet. De reden is de gehalveerde vergoeding voor videorechten van hun cli.....meer »»
De Amerikaanse death metalband Incantation heeft een contract ondertekend bij Listenable Records......meer »»
Fans kijken letterlijk al jarenlang reikhalzend uit naar het nieuwe album van Suffocation, misschien wel de grootste death metal band uit New York. Mike Smith, drummer bij Suffocation, sprak onlangs m.....meer »»