Speed Kill Hate, het "old-school thrashproject" met Tim Mallare (zie foto) op drums, heeft een contract getekend met het Franse label Listenable Records......meer »»
De bijzondere leerstoel popmuziek aan de Universiteit van Amsterdam zal in ieder geval tot september 2005 blijven bestaan dankzij Buma/Stemra......meer »»
Kane heeft een MTV Award gewonnen voor beste act uit Nederland en België......meer »»
Na 12,5 jaar gaat de Utrechtse/Amsterdamse funkformatie Gellybooty uit elkaar. De presentatie van het nieuwe album "Plug" op 17 december in Tivloi-De Helling te Utrecht, wordt nu gecombineerd met een .....meer »»
Op zondag 21 november vindt in Tivoli-De Helling te Utrecht de eerste aflevering plaats van DVsunDay. Dit festival is voor bands een eenvoudige, maar ijzersterke manier om zichzelf te promoten, en voo.....meer »»
Metalcoreband Rectify, met Eelke Zegveld op drums, heeft een deal getekend met het jonge Nederlandse label Garden of Exile Records. Het debuutalbum "Have Mercy…", dat onlangs werd afgerond, zal begin .....meer »»
Guy Kozowyk, zanger van The Red Chord, heeft aangekondigd dat de groep eindelijk een passende drummer heeft gevonden: Brad Fickeisen. Met zijn komst is een einde gekomen aan een lange zoektocht. .....meer »»
Vlak na een optreden in Parijs is er is backstage ruzie ontstaan tussen Alex Kapranos en Nick McCarthy van de Britse groep Franz Ferdinand. .....meer »»