De Tilburgse band One in a Million, met Marjolijn Dokter op drums, heeft besloten na krap tien jaar te stoppen. Op de website van de band staat het volgende afscheidsbericht:.....meer »»
De punkpopband The Riplets, met Valesca Mulder achter de trommels, stopt er mee. Ten minste, dat meldt het NPI - doorgaans een betrouwbare bron. Op de Riplets-website en hun MySpace-pagina wordt nog m.....meer »»
De Hilversum Media Business School voor volwasseneneducatie in de RTV- en muziekindustrie biedt een nieuwe schriftelijke opleiding: Muziekmanagement. De basisopleiding Muziekmanagement kan word.....meer »»
De derde Amersfoort Jazz Talent Award is zondagmmiddag 18 mei gewonnen door de band van de Luxemburgse drummer Benoît Martiny. "Het resultaat klonk als ‘Black Sabbath meets Art Blakey & The Jazz.....meer »»
Woensdag 25 juni in Stairway to Heaven, op de Mariaplaats in Utrecht, presenteert Overlast hun nieuwe dvd. Twee naar na het verschijnen van het studioalbum 'Voel en Zie', presenteren drummer Willem Zw.....meer »»
Voor het eerst in de geschiedenis van Pinkpop vindt het festival niet plaats in het pinksterweekeinde. Organisator Jan Smeets schoof het oudste festival van Nederland op naar het weekend van 30 mei t/.....meer »»
Een ruime maand voorafgaand aan de VNPF LiveXS Awards 2008 op woensdag 11 juni in Paradiso, zijn alle genomineerden bekend gemaakt......meer »»
3fm en Markant Studios bieden in het kader van 3fm Serious Talent, drie onbekende acts een kans op succes. Nederlandse talenten kunnen zich via de 3fm Serious Talent-website aanmelden voor de actie di.....meer »»