Woensdag 25 juni in Stairway to Heaven, op de Mariaplaats in Utrecht, presenteert Overlast hun nieuwe dvd. Twee naar na het verschijnen van het studioalbum 'Voel en Zie', presenteren drummer Willem Zw.....meer »»
Voor het eerst in de geschiedenis van Pinkpop vindt het festival niet plaats in het pinksterweekeinde. Organisator Jan Smeets schoof het oudste festival van Nederland op naar het weekend van 30 mei t/.....meer »»
Een ruime maand voorafgaand aan de VNPF LiveXS Awards 2008 op woensdag 11 juni in Paradiso, zijn alle genomineerden bekend gemaakt......meer »»
3fm en Markant Studios bieden in het kader van 3fm Serious Talent, drie onbekende acts een kans op succes. Nederlandse talenten kunnen zich via de 3fm Serious Talent-website aanmelden voor de actie di.....meer »»
Twee jaar, zeventien landen, duizenden kilometers, miljoenen fans en één camera waren nodig voor 'Walk With Me In Hell', de nieuwe dvd-set van Lamb of God. De release verschijnt via Roadrunner Records.....meer »»
Dit jaar vindt Hurricane alweer voor de twaalfde keer plaats. In Scheeßel op de ‘Eichenring’, een motorcircuit, staat een line-up op je te wachten waar je u tegen zegt......meer »»
De Britse crossover-thrashers Short Sharp Shock (SSS), met David Ferguson op de drumkruk, werken momenteel in de studio aan hun tweede full-length album. Volgens SSS-bassist Mark Magill verloopt alles.....meer »»
De Nederlandse band IOS, met Pepijn van den Boogaard achter de ketels, steekt iedereen die het naderende rookverbod in de horeca angstig tegemoet ziet, een hart onder de riem!.....meer »»