De afgelopen paar jaar lag de focus bij Zildjian vooral op het high-end en middenklasse aanbod, en het kon dan ook niet uitblijven dat dit jaar de lagere prijsklassen aan de beurt kwamen. De ZBT serie.....meer »»
Op onze website en facebook kon je al eerder lezen over de veiling, georganiseerd door Ruben Hoeke ten bate van het weeshuis in Ecuador waar topproducer en ex-Musicmaker-columnist Erwin Musper bij bet.....meer »»
Op de lustrumeditie van de Jan Pustjens Focus Day, zondag 26 januari in het Conservatorium van Amsterdam, staan 'de vroege klassiekers' uit het slagwerkrepertoire centraal, met muziek van onder andere.....meer »»
Vergeet twee bassdrums, oogverblindende afwerking of zes bekkens: als je echt verbaasde blikken van je publiek wilt, dan is de Vox Telstar 2020 je ideale drumstel......meer »»
Mapex haalde op de NAMM show het doek van de Saturn Evolution serie. De nieuwste Saturn variant biedt je een keuzemogelijkheid uit twee verschillende ketelconstructies die in negen overeenkomstige fin.....meer »»
Bij British Drum Company treffen we drie belangrijke nieuwtjes aan. Allereerst heeft het merk zijn eerste eigen hardwareserie ontworpen, en die zit vol met allerlei slimmigheidjes. De hardwarereeks he.....meer »»
Remo haakt in op het steeds populairder worden van draagbare drumkits. Daarom zijn de Colortone vellen er vanaf nu ook in 16" bassdrum variant. Mocht je het nog niet weten: de bassdrumvellen hebben bi.....meer »»
PDP gaat als fier dochtermerk van het grote Drum Workshop inmiddels zijn 20ste levensjaar in, en daar staat het merk natuurlijk uitgebreid bij stil. Dat doen ze onder andere met een vierdelige limit.....meer »»