Het gaat hard met de line-up voor het Drumworld festival 2007. De vijfde naam die op het rooster staat is Flo Mounier, bekend van onder andere Cryptopsy en zijn dubbel-dvd 'Extreme Metal Drumming 101'.....meer »»
Steve Smith is zo’n drummer die eigenlijk altijd kan boeien, of het nou tijdens een optreden is of tijdens een clinic. Op North Sea Jazz deed hij beide. Eerst speelde hij met Steps Ahead als openingsa.....meer »»
In Slagwerkkrant 141 vind je bij de festivalverslagen een aantal foto’s die Dennis Boxem maakte op Fields Of Rock te Biddinghuizen. Natuurlijk maak je op zo’n festival veel meer foto’s dan je in Slagw.....meer »»
De symfonische rockformatie Mangrove, met Joost Hagemeijer als drummer en zanger, zal als supportact optreden tijdens de shows in Nederland van de ‘Farewell Tour’ van de legendarische Canadese band Sa.....meer »»
Barbara Stok, drummer, striptekenaar en helft van trashduo De Straaljagers, brengt binnenkort twee nieuwe albums uit: het debuut van De Straaljagers en een stripalbum over de laatste tour door.....meer »»
De uitreiking van de Kerrang! Awards 2007 vond gisteravond plats in de Brewery in Londen......meer »»
Drummer Sjoerd Bin heeft om "weloverwogen reden" besloten te stoppen bij Outsmarted. Vier jaar speelde hij de Utrechtse Britpop- en wave-band. Bin voelt echter "de rust en vrede de .....meer »»
Slagwerkkrant sprak de Living Colour-drummer na de soundcheck in De Waerdse Tempel te Heerhugowaard, waar de Amerikaanse band op 20 juli een indrukwekkend concert gaf. Hij vertelt openhartig over verl.....meer »»