Pinkpop heeft de gedroomde afsluiter te pakken: Rage Against The Machine. Ook heeft de organisatie de Foo Fighters weten te strikken voor het festival. De voorverkoop van kaarten start zaterdag 16 feb.....meer »»
Frederik Van Mieghem (ex-Axamenta, Gracefallen) is ingelijfd door de Belgische metalband Fleshmould. Van Mieghem is hun nieuwe vaste drummer. Hij vervangt Kevin De Leener (Suhrim), die de afgelopen ma.....meer »»
Percussionist en etnomusicoloog Gijs Anders van Straalen studeerde eind 2006 af aan de Universiteit van Amsterdam met een uniek project: een onderzoek naar de geschiedenis en ontwikkeling van niet-wes.....meer »»
De geselecteerden van de V-Drumscontest 2007 zijn bekend. Tot 15 september had je de tijd om inzendingen in te sturen op de website van de wedstrijd. Uit de drie deelnemende landen (Frankrijk, Nederla.....meer »»
In maar liefst vier finales op één dag streden 24 deelnemers gisteravond, 8 december, om de Grolsch Grote Prijs van Nederland (GGPNL) 2007. De tot de nok toe gevulde zalen van de poptempels Paradiso e.....meer »»
Na drie succesvolle albums vol opvallende samenwerkingen met een grote hoeveelheid gastmuzikanten wil Carlos Santana in 2008 een andere weg inslaan......meer »»
Het Zweedse punk-rockkwartet Millencolin is de opnames aan het afronden van hun zevende studioabum. Dit album is de opvolger van het in 2005 verschenen 'Kingwood'......meer »»
Op 4 december 2007 overleed de Cubaanse congaspeler Carlos "Patato" Valdes in New York. Hij werd door zijn fans beschouwd als de grootste conguero op aarde. Patato speelde met Dizzy Gillespie, Art Bla.....meer »»