In Slagwerkkrant 143 was onverwacht geen ruimte voor de traditionele Agenda, dus daarom presenteren we hem hier. Een overzicht van concerten, workshops en festivals met interessant slagwerk tot en met.....meer »»
Begin jaren dertig, zong Ivie Anderson bij het orkest van Duke Ellington. Tien jaar lang maakte ze deel uit van zijn orkest. Zij gaf 'voice' aan memorable tunes zoals o.a. I got it bad and that ain.....meer »»
Jonathan Lee is een nieuwe groep gestart met ex-Death leden. Lee speelt samen met gitaristen Bobby Koelble en Shannon Hamm, en bassist Scott Clendenin. De vier muzikanten zoeken nog een passende bandn.....meer »»
Opgezwolle houdt definitief op te bestaan. Onlangs berichtten we dat Peter Blom, beter bekend als beatcreator en producer Delic, het Zwolse hiphoptrio voor een jaar verliet om een wereldreis te maken......meer »»
"Ik zet er een punt achter", schrijft Lucas Lenselink, drummer van de Utrechtse emo/britpopgroep Kensington, op de website van de groep. Lucas heeft bijna 7 jaar met de jongens muziek gem.....meer »»
Drummer Adrian Erlandsson (Nemhain, ex-Cradle Of Filth) gaat met de industrial-gothmetalband Deathstars op tour door Europa. Deathstars zijn de openingsact voor Korn......meer »»
Op 2 februari 2008 start de theatertournee van de Groep Fosko. De groep van bevriende muzikanten met frontman Bob Fosko doet 16 Nederlandse theaters aan. De première van ‘Fosko Fume une Pipe’ vindt pl.....meer »»
Het programma van het Paaspop festival in Schijndel, dat plaats vindt op zaterdag 22 maart en zondag 23 maart 2008, groeit gestaag. In alle categorieën, van dance tot rock en theater tot amusement, zi.....meer »»