Het Goede Doel brengt voor het eerst in jaren weer een nieuw album uit: 'Gekkenwerk'. Danny Sahupala speelde alle drumpartijen in......meer »»
Naarmate de 2008-editie van het North Sea Jazz festival nadert komt het steeds meer in het nieuws. Vorige week vertelde singer/songwriter Leine in VARA's De wereld draait door dat ze op het festival s.....meer »»
Interpol-drummer Sam Fogarino startte in 2006 met een zijproject met voormalig Swervedriver-zanger Adam Franklin: Magnetic Morning. Het eerste resultaat, een ep met vijf nummers, moet 19 april in de .....meer »»
In de Zildjian-familie, wereldberoemd als bekkenmakers, woedt een juridische strijd over vermeend mismanagement en misbruik van bedrijfsfondsen. Bill Zildjian, één van de aandeelhouders en directeuren.....meer »»
De Grote Prijs van Nederland heeft haar aanmeldperiode verlengd van 14 tot 30 april 2008. De reden voor de verlenging is onbekend, maar feit is dat je twee weken extra hebt om jouw muziek in te zenden.....meer »»
In een uitverkocht Stadion De Vechtsebanen in Utrecht vond afgelopen zaterdag (12 april) de ontknoping plaats van de Dommelsch Clash of the Cover Bands 2007/2008. De elfman sterke rockabilly coverband.....meer »»
Zondag 20 april, van 14.00 tot 18.00 uur spelen de laatste drie van zes bands die zijn genomineerd voor de landelijke Amersfoort Jazz Talent Award 2008. De AJTA is een wedstrijd, met de hoofdprijs van.....meer »»
Met de bevestiging van Apocalyptica, Dickey Betts & Great Southern, Danko Jones, Opeth en Tantrum is het programma voor Bospop 2008 bijna rond. Picnic in the Park meldde de komst van het Mexicaanse gi.....meer »»