Muziekcentrale Adams Diest heeft nieuwe artiesten weten te strikken voor het Drummersfestival 2009 dat op 5 april, de eerste zondag van de paasvakantie, plaatsvindt in CC Het Loo in Tessenderlo, Belgi.....meer »»
Phil Varone, bekend als drummer van onder andere Skid Row en Saigon Kick, heeft een endorsement-deal getekend met Rockett Drum Works......meer »»
Wandelende muziekencyclopedie Vic van de Reijt gaat onvermoeibaar door met het ontsluiten van muzikale goudmijnen. Deze keer heeft hij zich gebogen over de muziek uit de jaren vijftig en wederom een z.....meer »»
Omdat we op de redactie meestal meer brieven binnenkrijgen dan we in het magazine kunnen plaatsen, presenteren we hier op Slagwerkkrant Plus onze online brievenrubriek. Zo kunnen we iedereen uitgebrei.....meer »»
Precies een jaar geleden vierden we in Slagwerkkrant het 40 jaar drums jubileum van Bill Bruford met een uitgebreid interview. Onlangs kregen we een persbericht van billbruford.com binnen met de meded.....meer »»
Net als iedereen zitten wij op de redacties van Slagwerkkrant en Slagwerkwereld.com elkaar voortdurend filmpjes, foto’s en andere internetgein door te sturen, en reken maar dat dat lang niet altijd ov.....meer »»
In de spraakmakende Slagwerkkrantrubriek Op Je Oren werd dit keer ‘blind’ geluisterd naar de cd 'Step Into The Future' van gitaarvirtuoos George Bellas met Marco Minnemann op drums. De geblindoekte re.....meer »»
De bedenkers van Stomp gaan op de symfonische tour met Lost and Found Orchestra, een verbluffende combinatie van entertainment, ritme en energie......meer »»