New York, jaren zestig: de salsa wordt geboren. In Nederland haakt Ritmo Natural in, met Alberto de Hond en Steve Boston. Zij stonden aan de wieg van de latinjazz en de Afro-Cubaanse muziek in Nederla.....meer »»
Het gaat zaterdag 1 september een geweldige avond worden met het West East North South Drummers Ensemble (WENS) met Oscar Kraal, Sjahin During, Roël Calister en Kim Weemhoff. Zorg erbij te zijn op dez.....meer »»
In de rubriek Op Je Oren van Slagwerkkrant 171 (september-oktober 2012) draaiden we voor de geblinddoekte panelleden het album 'ALT' van het Britse gezelschap Van Der Graaf Generator met drummer Guy E.....meer »»
In de cursus 'U Vraagt Wij Spelen' in Slagwerkkrant 171 (september-oktober 2012) passen Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase de Moeller-methode toe op de voeten. Hier presenteren we de aflevering van 'U Vraa.....meer »»
De volledige line-up van het Drumworld Festival, zondag 9 september in Ittervoort, is bekend. Absolute headliners Steve Smith en Ian Paice worden vergezeld van Rick van Wort, René Creemers, het tHUNde.....meer »»
Alleen deze week: 25% korting op alle Modern Drummer Festival Videos van Hudson Music. Download Complete jaar-dvd's of individuele performances, van Stewart Coepeland en Horacio Hernandez tot Carmine .....meer »»
Op 17, 18 en 19 augustus 2012 kun je je in het Haagse Musicon drie dagen lang onderdompelen in drumlessen van allerlei soort. Docenten dit jaar zijn Stef Broks, Norman Bonink, Lucas van Merwijk, Rob V.....meer »»
Op 17, 18 en 19 augustus 2012 kun je je in het Haagse Musicon drie dagen lang onderdompelen in drumlessen van allerlei soort. Docenten dit jaar zijn Stef Broks, Norman Bonink, Lucas van Merwijk, Rob V.....meer »»