Op 29 en 30 juni vindt de tweede serie Halve Finales van Drumtalent 2013 plaats, een contest voor drummers tot en met 18 jaar. Zaterdag om 14.00 uur bij Hit It in Roden, zondag om 14.00 uur in Musicon.....meer »»
Maar liefst 23 drummers in de leeftijd van 7 tot 27 jaar verlenen hun medewerking aan 'Opstaan tegen pesten,' een project van drumdocent Barry Tuinstra van drumschool Rimshot uit Meppel. Hij vond een .....meer »»
Fokke de Jong, die op een kleine uitzondering na sinds 1989 achter de drumkit zat bij Normaal, heeft besloten de band te verlaten. De drummer wil zich gaan richten op zijn nieuwe band King Of The Worl.....meer »»
Michael Henry en Justin Robinett zijn twee opkomende artiesten met meerdere credits in muziek, drummen, in de drumline en zelfs filosofie, sound technology en audio engineering. De twee multi getalent.....meer »»
Niemand heeft meer betekend voor de Nederlandse drumscene dan Cesar. Ja, Cesar zonder Zuiderwijk, want alleen ‘Cesar’ zegt al genoeg. Op 18 juli wordt hij 65. Op 18 augustus is Radar Love 40. Tijd voo.....meer »»
Op 8 september vindt de 10de editie van het Drumworld Festival bij Adams Drumworld in Ittervoort plaats. Daar zal de Finale plaatsvinden van Drumtalent 2013, een contest voor drummers tot en met 18 ja.....meer »»
Zoals ieder jaar vind je in Slagwerkkrant een uitgebreid verslag van de Musikmesse Frankfurt. Kijk in nummer 176, juli-augustus 2013. En net zoals vorig jaar maakten we van een aantal leuke nieuwtjes .....meer »»
In de Poll van vorig jaar kozen de lezers van Slagwerkkrant en de bezoekers van Slagwerkwereld.com voor Mike Portnoy als #1 Drummer’s Drummer Wereld. Vond jij dat schandalig, of wil je juist dat Portn.....meer »»