Op zaterdag 28 april is het Muzikantendag in Leeuwarden; een evenement voor muzikanten die hun demo willen pluggen, hun netwerk willen uitbreiden en meer informatie willen inwinnen over diverse aspect.....meer »»
Beat & Greet is een internationaal slagwerkevent met een wedstrijd en diverse concerten, van onder anderen drummer Bruno Meeus (B), klassiek slagwerker Pedro Carneiro (PT) en slagwerkgroep All Bluff A.....meer »»
Jim Marshall, oprichter van het wereldberoemde Marshall Amplification, en tevens gerenommeerd drummer, is op 88-jarige leeftijd overleden. Dit werd vandaag bekend gemaakt op de website van het bedrijf.....meer »»
In navolging van de geslaagde Muzikantendagen in onder meer Zwolle, Nijmegen, Utrecht en Eindhoven komt de Muzikantendag on Tour op zaterdag 7 april naar muzyQ in Amsterdam. .....meer »»
Op maandag 2 april 2012 wordt in The London Palladium het 25ste Buddy Rich Memorial Concert gegeven. Het is de tweede keer in de geschiedenis van het event dat het in Engeland plaatsvindt......meer »»
Slagwerkkrant en Slagwerkwereld.com kunnen 5x2 kaarten weggeven voor het Adams Drummers-Festival dat zondag 25 maart plaatsvindt in Tessenderlo. Lees verderop hoe je de kaarten kan winnen. Het program.....meer »»
Na Oscar Kraal is het aan Hans Eijkenaar om de tweede avond Sandlane Sessions te hosten, op maandag 12 maart. Slagwerkkrant, Remo Drumheads en Sandlane Recording Facilities organiseren in 2012 een ree.....meer »»
Op 20 februari is op DuvelVibes.nl de DuvelVibes Challenge van start gegaan. Download (gratis) tracks van Eric Vloeimans (foto), Gare du Nord, Bruut! of Ruben Hein, doe ermee wat je wilt en upload jou.....meer »»