Drumspeciaalzaak en Drumschool Interdrum in Winterswijk kijkt tevreden terug op slagwerkfestival wINTERDRUMs......meer »»
In februari tourt Lucas van Merwijk weer met zijn jaarlijkse editie van de Music Machine door Nederland. Van 2 t/m 24 februari is hij met de bassiste/zangers Manou Gallo uit Ivoorkust te zien in versc.....meer »»
Op zondag 22 januari geeft Mark Eeftens een workshop over de schone kunst van het spelen met brushes. In de actuele, elektronische wereld is deze techniek een beetje naar de achtergrond verdwenen maar.....meer »»
Jasper van Minnen (19) mag zich officieel de allersnelste Single Stroke Drummer van Nederland 2011 noemen. Zonder te stuiteren sloeg Van Minnen 932 keer in één minuut, 31 tikken meer dan de nummer 2. .....meer »»
Hij is slechts 67 jaar oud geworden. Na een lange strijd tegen kanker is Ralph MacDonald 18 december 2011 overleden. Hij was vele jaren lang first call percussionist in New York, en tevens componist v.....meer »»
Met de kreet ‘We Want More!’ kondigen muzikantbladen Slagwerkkrant, Gitarist en Interface aan dat ze gaan uitbreiden. Met ingang van de januari-edities zijn de magazines elk 100 pagina’s dik. Ook zijn.....meer »»
Legendarisch jazzdrummer Paul Motian is 22 november overleden op 80-jarige leeftijd. Motian werd bekend als drummer bij het Bill Evans Trio, speelde kort met Thelonious Monk en leidde tal van andere p.....meer »»
Atma Anur op een Nederlands podium, en dan nog een uur of zes achter elkaar ook. De naam van het gitaarfestival was Jason Becker’s Not Dead Yet Festival: een lange reeks rockgitaarvirtuozen die samen .....meer »»