De angst voor het Coronavirus ofwel Covid-19 zorgt overal voor veel onrust, ook voor wat betreft grote evenementen waarbij mensen uit de hele wereld samenkomen. De Musikmesse Frankfurt/Pro Light + Sou.....meer »»
Bands, hiphop acts, singer-songwriters en elektronische acts kunnen zich aanmelden voor de Grote Prijs van Nederland 2020, de langstlopende landelijke popmuziekcompetitie van ons land voor muzikanten .....meer »»
De The Fool SG, de bijzondere beschilderde Gibson die Clapton in Cream gebruikte, is een van de bekendste gitaren ooit. En daar hoorde een eveneens beschilderde Fender Bass VI bij van Jack Bruce en ee.....meer »»
Leif de Leeuw staat op de cover van ons zusterblad Gitarist (waar hij door de lezers werd uitgeroepen tot Gitarist van het jaar), hij deed een uitgebreide videofeature voor onze Aquarium Sessions, en .....meer »»
In samenwerking met Mapex Drums Benelux, Zildjian Benelux en Slagwerkkrant organiseert Adams Drumworld Lummen op zondag 1 maart een drumclinic met Olaf Fase en Han Kerkhof onder de titel"Rhythm Conve.....meer »»
Gelukkig liet vrijwel niemand zich afschrikken door de stormberichten en hebben we zojuist een succesvolle Drummersdag afgesloten in het Muziekpakhuis Amsterdam, een dag georganiseerd door Slagwerkkra.....meer »»
Het eerste studioalbum van Trilok Gurtu sinbds 2013! Met de intrigerende titel God Is A Drummer. .....meer »»
Mondharmonicaspeelster Hermine Deurloo nam in Wisseloord een nieuw album op met een Amerikaanse formatie. Daarin viel de naam van Steve Gadd onmiddellijk op. Steve Gadd lijkt niet alleen nauw betrokke.....meer »»