Afgelopen weekend hebben drummer Tom Brinkhuis en zijn band Symphony of Destruction in de Atak te Enschede de Metal Battle 2009 gewonnen. De Overijsselse muzikanten sleepten zowel de juryprijs als de .....meer »»
Afgelopen september konden frontvrouw Crazy Jane en bassist Rogier Drinkenburg nog geen afscheid nemen van de energieke rockband Clayborn toen gitarist Kurt Amat en drummer Wouter van Wijk de band ver.....meer »»
Op 16 mei organiseert Rimshot Drum Centre de D-Day Drummers Meeting in Meppel. Verschillende artiesten zullen clinics en optredens verzorgen, waaronder Sebastiaan Cornelissen, Robert-Jan van Schoonack.....meer »»
De vijfmans pop-/rockcoverband Lock Nine uit Lierop, met Stef Cortooms op drums, heeft de landelijke finale van de Clash of the Cover Bands 2008/2009 gewonnen. De veertienpersooons soul-/pop-/rockcove.....meer »»
Morton Black, een project van het negentienjarige multitalent Joey Ferwerda uit Hoorn, heeft een contract getekend met Deity Down Records. Morton Black is opgericht om melodieuze metal te maken in het.....meer »»
Met de toevoeging van Rowwen Hèze, Noisettes en Mando Diao is het programma van Pinkpop compleet. Dat heeft de organisatie van het muziekfestival bekend gemaakt......meer »»
Elvis-drummer Dominic Joseph "DJ" Fontana, Metallica, Jeff Beck en Run-DMC behoren tot de artiesten die dit jaar zijn opgenomen in de Rock And Roll Hall Of Fame. De feestelijke ceremonie vond 4 april .....meer »»
Heb jij talent voor de reclamebusiness? Interface Magazine en studio FC Walvisch presenteren een contest voor muzikanten en producers die de perfecte balans kunnen vinden tussen commercie en creativi.....meer »»