In de cursusserie ‘Gelaagd Spelen’ (vanaf Slagwerkkrant 167) presenteren Richard Heijerman en Richard Moelker een systeem dat zij speciaal ontwikkelden om drummers bewust te maken van de gelaagdheid i.....meer »»
In Slagwerkkrant 171 (september-oktober 2012)besteedden we ruime aandacht aan Adam Deitch. We spraken de drummer uit Brooklyn (New York) op de dag van zijn clinic tijdens D-Day Drummers Meeting te Mep.....meer »»
Nadat het Meinl Drum Festival vorig jaar nog Mexico-stad aandeed, was nu het fabrieksterrein in het Duitse Gutenstetten weer plaats van handelen. Het festival had een aantal verrassende performances g.....meer »»
New York, jaren zestig: de salsa wordt geboren. In Nederland haakt Ritmo Natural in, met Alberto de Hond en Steve Boston. Zij stonden aan de wieg van de latinjazz en de Afro-Cubaanse muziek in Nederla.....meer »»
Het gaat zaterdag 1 september een geweldige avond worden met het West East North South Drummers Ensemble (WENS) met Oscar Kraal, Sjahin During, Roël Calister en Kim Weemhoff. Zorg erbij te zijn op dez.....meer »»
In de rubriek Op Je Oren van Slagwerkkrant 171 (september-oktober 2012) draaiden we voor de geblinddoekte panelleden het album 'ALT' van het Britse gezelschap Van Der Graaf Generator met drummer Guy E.....meer »»
In de cursus 'U Vraagt Wij Spelen' in Slagwerkkrant 171 (september-oktober 2012) passen Cesar Zuiderwijk en Olaf Fase de Moeller-methode toe op de voeten. Hier presenteren we de aflevering van 'U Vraa.....meer »»
Op 17, 18 en 19 augustus 2012 kun je je in het Haagse Musicon drie dagen lang onderdompelen in drumlessen van allerlei soort. Docenten dit jaar zijn Stef Broks, Norman Bonink, Lucas van Merwijk, Rob V.....meer »»