Vanaf komende donderdag ligt ie in de winkel of op je mat: Slagwerkkrant 215 (januari-februari 2020). In deze editie lees je onder andere een interview met Leon Klaasse, die je inmiddels toch wel als .....meer »»
Vanaf komende donderdag ligt ie in de winkel of op je mat: Slagwerkkrant 215 (januari-februari 2020). In deze editie lees je o.a. een interview met Micky Fisser. De jonge drummer en musical director v.....meer »»
In Slagwerkkrant 214 (november-december 2019) vertelt drummer Luc de Bruin hoe hij via de Amsterdamse band Alderliefste (hits met Ramses Shaffy en Paul de Leeuw) terechtkwam in de Nederpop. Hij pakte .....meer »»
In Slagwerkkrant 214, nov-dec 2019, lees je een verslag van het bezoek aan de fabriek van British Drum Company. Dennis Boxem kreeg daar samen met Martijn Bosman een uniek kijkje achter de schermen. Ve.....meer »»
In Slagwerkkrant 214 (november-december 2019) lees je een interview met jazzdrummer Damion Reid. Dick de Waal sprak de Amerikaan op North Sea Jazz 2019 bij toetsenist en "Artist in Residence" Robert G.....meer »»
Hij maakt een flitscarriere. Nicky Loman speelt bij Waylon en tourt de wereld over met Candy Dulfer. We spraken hem in Amsterdam tijdens een groot concert van Candy Dulfer. Daar maakten we ook de foto.....meer »»
In zijn Notentip voor Slagwerkkrant 214 (november-december 2019) ging Mark Eeftens aan de slag met een nummer van Bruno Mars. Van de Amerikaanse superster is bekend dat hij uitstekend kan drummen, maa.....meer »»
In Slagwerkkrant 214 (november-december 2019) lees je een kort interview met Joris Feiertag, drummer van Kraak & Smaak en zeer actief met eigen projecten Feiertag (hybride drums en dance) en Bunraku (.....meer »»