David Bowie, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne (Black Sabbath) en Gwen Stefani (No Doubt) hebben allen een wel heel bijzonder verzoek gekregen: ze zijn gevraagd om een zombie te spelen. .....meer »»
Tenorsaxofonist Tom Beek, pianist Erik van der Luijt en altsaxofonist Joris Roelofs zijn zondagavond 4 april in het Bimhuis te Amsterdam genomineerd voor de finale van de Deloitte Jazz Award 2004. Jur.....meer »»
The Darkness, de hippe glamrockband uit Groot Britannië, hebben niemand minder dan Robert "Mutt" Lange weten te strikken voor hun volgende album......meer »»
De Franse black metal band Anorexia Nervosa, bekend om de allesbehalve dunne herrie, heeft een contract getekend bij het Franse label Listenable Records......meer »»
De geplande samenwerking tussen Kjetil "Frost" Haraldstad en de Noorse black metalband Gorgoroth, gaat niet door. .....meer »»
Pim van Ham, beter bekend als Pimba, is vanaf mei de trotse nieuwe bezitter van de drumkruk van de band Grillig. .....meer »»
Na succesvolle edities in 1997 en 1998, organiseren Slagwerkrant en Music Station op 13, 14 en 15 augustus 2004 de derde drum3daagse. Van vrijdagochtend tot zondagavond kunnen maximaal 60 deelnemers p.....meer »»
Nadat de Zweedse metalband Arch Enemy onverwachts halverwege de "Weapons Of Mass Destruction" US tour met Machine Head, God Forbid en 36 Crazyfists is gestapt en terug naar huis is gevlogen, zijn de v.....meer »»