Voor het einde van 2005 gaat drummer Tim "Herb" Alexander (foto) met bassist/zanger Les Claypool en gitarist Larry LaLonde opnieuw de studio in om een nieuw Primus-album op te nemen, zo blijkt uit een.....meer »»
Perry Farrell, ex-frontman van Jane's Addiction en mede-oprichter van het rondreizende popcircus Lollapalooza, is onlangs een nieuw project gestart: Satellite Party......meer »»
Rolling Stone magazine heeft een diepte-interview gehouden met Dave Grohl, voormalig Nirvana-drummer en huidige frontman van de Foo Fighters......meer »»
Oorspronkelijk Alice Cooper-drummer Neal A. Smith (foto), niet te verwarren met jazzdrummer Neal Smith<.....meer »»
Drummer Michiel van der Plicht heeft afscheid genomen van de Groningse formatie Katafalk. Hij wil zich volledig concentreren op zijn verplichtingen bij Prostitute Disfigurement, dat - niet geheel toev.....meer »»
Na het fenomenale succes van hun album "Songs About Jane", is Maroon 5 nu hard bezig om voldoende nieuw materiaal aan elkaar te smeden voor de opvolger via Octone/J Records. .....meer »»
Een album van Fiona Apple waarvan platenlabel Sony besloot om het niet uit te brengen, is een online hit geworden in underground kringen van muzikliefhebbers die de songs uitwisselen via internet. Die.....meer »»
De Pixies, die to grote vreugde van vele fans in 2004 weer bij elkaar kwamen na een lange periode van stilte, werken aan hun eerste studio-album in veertien jaar......meer »»