Me First and the Gimme Gimmes, met Dave Raun op drums (foto), zien zich genoodzaakt om alle shows voor hun Europese tour na 3 september af te zeggen......meer »»
Queensr˙che-drummer Scott Rockenfield brengt drie gloednieuwe boeken uit waarin zijn volledige speelgeschiedenis uit de doeken gedaan wordt. De slagwerker heeft hiervoor een contract getekend bij een .....meer »»
De 3voor12-Award is uitgereikt aan Voicst voor hun album "11-11". De Award is de prijs van VPRO's 3voor12 voor het beste Nederlandse album van de afgelopen 12 maanden. .....meer »»
Adams Drumworld heeft eindelijk de laatste naam bekend gemaakt die op de tweede editie van het Drumworld festival een clinic zal geven: drummer X is Marco Minneman! Het is de tweede keer dat het festi.....meer »»
De New Cool Collective Big Band is terug met haar maandelijkse Big Band avonden 'Big Mondays' in Rotown in Rotterdam en de Sugarfactory in Amsterdam. .....meer »»
Sonic Rendezvous bestaat 10 jaar. Alle reden voor een feestje!.....meer »»
's Neerlands dodelijkste death/thrashband van dit moment, Callenish Circle, heeft de opnames van zijn nieuwe album afgerond. Het is ondertussen al weer het vijfde album van drummer Gavin Harte en de r.....meer »»
Charlie Watts, drummer van de Rolling Stones, is op miraculeuze wijze aan de dood ontsnapt na een ernstig auto-ongeluk......meer »»