Ondanks eerdere berichten, gaat Aerosmith-drummer Joey Kramer (foto) toch op tour met de 'Boston Bad Boys'. De tour ter promotie van het nieuwe album begint over enkele weken. .....meer »»
Ballerina Liberation Front brengt zijn eerste full-length album uit: "Evidence". Op 11 november presenteren de musikanten hun nieuwe release tijdens de CD-presentatie in Tivoli De Helling te Utrecht......meer »»
Voor Haye Jellema is 2005 al een succesvol jaar. De drummer die eind mei van dit jaar de Master-opleiding aan het Amsterdams Conservatorium afrondde werd meteen aangesteld als techniekdocent aan de Ja.....meer »»
Marcel van der Linden, beter bekend als Messerschmitt Marzl, de drummer van The Anacondas, is onverwacht gestorven......meer »»
De Nederlandse slagwerker Eric Ineke heeft een nieuwe band opgericht: The Eric Ineke JazzXpress......meer »»
Op vrijdag 28 oktober 2005 lanceert Supertracks Records de dubbel-CD "Dutch Rare Groove" tijdens het Amsterdam Dance Event 2005......meer »»
Het is lange tijd stil gebleven rond drumster Marit de Loos (foto) en de andere twee leden van Caesar, maar binnenkort laat de Amsterdamse band weer van zich horen......meer »»
De nieuwe single One Minute/AllYou Have van Green Lizard verschijnt op 3 november op I Scream Records......meer »»