Arctic Monkeys, Scissor Sisters, Evanescence, Razorlight, Amy Winehouse, Within Temptation en C-Mon & Kypski spelen op Pinkpop 2007......meer »»
Noorderslag, het eigenlijke begin van het nieuwe jaar, werd weer goed
gevierd in Groningen. Een nieuwe lichting Nederlandse acts werd aan het publiek gepresenteerd, geflankeerd door een aantal oud.....meer »»
Als aanvulling op het Slagwerkkrant NAMM-verslag 2007 vind je hier nog een serie foto’s . In Slagwerkkrant 138 vind je op pagina 34 het uitgebreide 7 pagina’s tellende verslag......meer »»
Het Friese metalfestival Wâldrock gaat door, maar wel op een kleinere schaal. Het festival wordt op 7 juli 2007 gehouden op het vertrouwde terrein bij Burgum. Het voortbestaan van het festival stond e.....meer »»
Afgelopen 2 december 2006 waren 13 slagwerkers van muziek vereniging "Opmaat" Druten Gelderland op examen geweest in Noord-Brabant Centrum voor Amateurkunst (CVA).....meer »»
The Better Offs zijn na drie jaar weer op zoek naar een drummer. Vrij onverwacht besloot Ivan Weijdt na meer dan zestig shows en twee cd's de band te verlaten. Als reden van vertrek draagt Weijdt zijn.....meer »»
Viberider heeft de finale van de muziekwedstrijd Nu of Nooit gewonnen en dat betekent dat de groep nu als openingsact op Pinkpop 2007 mag spelen......meer »»
In Slagwerkkrant 138 vind je op de uitklapposter de Opstelling van Martin Levac. Deze Canadese drummer behoort zeker niet tot de grote namen in de drummerswereld, maar wat hij presteert, is zonder mee.....meer »»