Hij is een levende drummerslegende. En komt in oktober naar Nederland voor concerten met zijn eigen Jack DeJohnette Group, met onder anderen gitarist David Fiuczynski en saxofonist Rudresh Mahanthappa.....meer »»
Dirk Verbeuren (Soilwork, Scarve, Jeff Loomis, Devin Townsend e.a.) geeft op 7 oktober een clinic bij Drum Department Rotterdam. Het is de eerste clinic van deze extreme slagwerker in Nederland en een.....meer »»
Zoals we eerder aangekondigden op slagwerkwereld.com is Bram Hakkens de nieuwe drummer van Kane. Op YouTube en Facebook publiceerde de band vandaag de video van de single 'Come Together,' inclusief de.....meer »»
Nog geen plannen voor de herfstvakantie? Neem de kids op 24 oktober mee naar de Zaanse Slagwerkdag in het Zaantheater, Zaandam. Werk aan je Arabische ritmes met Jeroen Vrolijk, volg een clinic van Osc.....meer »»
Elke twee jaar is er het uitgebreide festival Tromp Percussion in Eindhoven. Slagwerkkrant programmeert twee dagen binnen het festival: zondag 4 november workshopfestival Aan de Slag en vrijdag 9 nove.....meer »»
De rambo van de drums? Het is de geuzentitel voor een van de meest innoverende drummers van de laatste tien jaar. Hij legde de lat van de techniek weer een stukje hoger. Als je een clinic van hem volg.....meer »»
Bozzio back! Hij komt voor 'An Evening of Solo Drum Music' op 8 november naar Sporthal De Klavers van Belsele (bij Sint-Niklaas). De avond wordt georganiseerd door Drumsonly (Matty´s Music, Lokeren) e.....meer »»
Bram Hakkens, drummer van onder andere Kyteman's Hip Hop Orchestra, GEM en Dazzled Kid, mag nu ook Kane aan zijn lijst van referenties toevoegen. Bram zal per direct op de drumkruk te zien zijn die vo.....meer »»