Twee jaar geleden won Bart Kuijpers de contest Drumtalent 2011, opgezet door Slagwerkkrant en Adams Drumworld. Hij maakt inmiddels flink carričre! We starten vandaag, 19 april, een nieuwe contest. Als.....meer »»
In Slagwerkkrant 175 (mei-juni 2013) gaat metaldrummer extraordinaire Dirk Verbeuren in zijn cursus in op dynamiek en ghostnotes in metaldrummen. Inclusief transcripties van vier tracks waarin je goed.....meer »»
In Slagwerkkrant 175 (mei-juni 2013) lees je een interview met Amerikaanse jazzdrummer Michael Vatcher. Hieronder zie je enkele video's van vatcher met De Jongens Driest Brass Quitet en met de Portuge.....meer »»
In Slagwerkkrant 175 (mei-juni 2013) lees je een interview met Ruben van der Velde. We volgden hem tijdens de speciale lessen hiphopdrummen, die hij eind februari gaf in Drumland te Lijnden. Hier pres.....meer »»
De NAMM show in Anaheim California is elk jaar de plek waar alle grote namen zich verzamelen. Uiteraard wordt er ook veel gespeeld. Zo heeft Sabian haar Sabian Live avond (dit jaar met Alex Acuņa, Chr.....meer »»
In de cursus 'Spelen' in Slagwerkkrant 175 (mei-juni 2013) noteerden we een paar zompige grooves en vuige fills van Bram van Den Berg, afkomstig van de cd 'Ode To The Emperor' van Guild Of Stags. Hier.....meer »»
Op NAMM schoten we veel videomateriaal, zowel product- als muziekvideo's. Hieronder vind je een overzicht van de LED-kit van Core drums, tot aan Bob Yerby van Remo die zomaar een gloednieuwe White Sue.....meer »»
Bij de afgelopen editie van de Sandlane Sessions, georganiseerd door Remo, Slagwerkkrant en Sandlane Recording Facilities was Jeff Hamilton te gast. Voor een aantal gelukkige drummers was dit een unie.....meer »»