Queen-fans in Tilburg en Nijmegen, op Vlieland en de Zwarte Cross in Lichtenvoorde hebben geluk. Gelegenheidsformatie Good Old Fashioned Loverboys doet in juli onder de noemer A Tribute To Queen vier .....meer »»
Meinl introduceerde de afgelopen week maar liefst twee nieuwe bekkenseries. In beide gevallen ging het om een voortboorduursel op een van de in januari geďntroduceerde ridebekkens.
Zowel de Vinta.....meer »»
Slagwerkkrant biedt veel meer dan een blad alleen. We organiseren al sinds jaar en dag slagwerkevenementen, bijvoorbeeld. Maar ook op digitaal gebied hebben we bepaald niet stilgezeten. Al een paar ja.....meer »»
Bij Sabian nemen ze geen zomervakantie. Na de Limited Edition Holy China van twee weken geleden komt het Canadese bekkenmerk nu met nóg twee nieuwe bekkens: De HHX Omni en de Limited Edition Steampunk.....meer »»
Hij stond op het terrein van de Musikmesse in Frankfurt en was in Amsterdam te bezoeken tijdens de IBC in september vorig jaar: The John Lennon Educational Tour Bus. Het is een state-of-the-art opname.....meer »»
Onder het motto "Drum Legend Dave Weckl introducing Yamaha Absolute Hybrid Maple" geeft Dave Weckl namens drumspeciaalzaak Interdrum Winterswijk een clinic op maandag 14 juli. Via Facebook kun je een .....meer »»
Met de tiende aflevering van Verbeuren Verklaart besluit Slagwerkkrant in editie 182 deze cursusreeks van de hand van metaldrummer extraordinaire Dirk Verbeuren. Degenen die zich verder willen bekwame.....meer »»
Misschien heb jij ze en passant al opgepikt, maar bandnamen The Last Internationale en The Birds Of Satan doen nog niet bij iedere rockfan belletjes rinkelen. Toch betreft het hier de nieuwste hang-ou.....meer »»