We presenteren verspreid over een aantal dagen de uitslag van de 34ste Slagwerkkrant Poll. Er is weer flink gestemd via Slagwerkkrant.nl dit jaar. Dank voor jullie enthousiaste input! In Slagwerkkrant.....meer »»
Gretsch bestaat dit jaar 135 jaar, en dat vieren ze onder andere met een peperdure high end drumkit. Maar ook bij de meer betaalbare kits doet het merk nu iets speciaals met mooie vintage ogende bekle.....meer »»
Muziekgigant Thomann heeft voor het huismerk Zultan cymbals een eigen website gecreëerd. En dat is geen moment te laat, want Zultan is met tien reeksen en bijna 150 modellen inmiddels uitgegroeid tot .....meer »»
Kies de beste slagwerkers en producten van het afgelopen seizoen in de Slagwerkkrant Poll 2018: drummers, percussionisten, slagwerkgroepen, bands, drums, bekkens, percussie en meer!
Al sinds 1984.....meer »»
Drummer en vaste Slagwerkkrant-auteur Han Neijenhuis brengt in deze aflevering van zijn exclusieve online column een hommage aan Cesar Zuiderwijk: drum-icoon van Nederland, favoriet sinds jaar en dag,.....meer »»
Elk jaar treden 's werelds beste drummers en percussionisten aan op North Sea Jazz. Slagwerkkrant is erbij en doet in een steeds verder groeiend artikel verslag vanuit Ahoy' in Rotterdam. Drie dagen l.....meer »»
Had je de videosectie op Slagwerkkrant.nl wel eens bekeken? Die staat boordevol muziek- en gearvideo's met en voor bassisten. Nieuwe video's onlangs geplaatst: Benny Greb vertelt je hoe je de voor jou.....meer »»
In Nashville vond vorig weekeind de zomer editie van de Namm Show plaats. Hoewel die show heel wat kleiner en aanzienlijk minder belangrijk is dan de editie die elke januari in Los Angeles wordt gehou.....meer »»