Bijzonder record voor John Engels

Drummer voor de 30e keer op het North Sea Jazz festival

Artist news 13-07-2006 18:19

Voor de dertigste maal in zijn muzikale loopbaan speelt John Engels (foto) volgende week op het North Sea Jazz Festival. Waarschijnlijk zal er niemand zijn die dat record evenaart. Engels speelt in het programma "Two Portraits of Chet Baker" met Fay Claassen, Jan Menu, Jan Wessels, Karel Boehlee en Hein van de Geyn.

Je kunt de Nederlandse jazzdrummer aan het werk horen op vrijdag 14 juli om 22.00 uur in de Darling Zaal in Ahoy Rotterdam.

John Engels werd in 1935 geboren en groeide uit tot toonaangevend en veelgevraagd slagwerker. In 1985 was John Engels de eerste muzikant die de Bird Award ontving tijden het North Sea Jazz. Hij nam meer dan 140 albums op en tourde meerdere malen met trompetist Chet Baker.
zoeken
zoeken