Collin Leijenaar met Neal Morse op tour
Tijdens de komende tour komt het gehele "Question Mark"-album aan bod, naast werk van "One" en "Testimony". En de kans is groot dat de muzikanten materiaal spelen van Spock’s Beard en Transatlantic. Van deze tour worden er opnamen gemaakt voor de mogelijke release van een live-cd later dit jaar.
De tour gaat in Nederland van start met een exclusief concert in Lucky & Co in Rijssen op 7 juli.
Neil Morse
Neil Morse wordt binnen de progressieve rock door velen gezien als een van de meest invloedrijke songwriters van de afgelopen tien jaar. Op zijn eigen progressieve rock albums "Testimony", "One" en "?" (Question Mark), spelen onder andere Mike Portnoy, Jordan Rudess (beiden Dream Theater), Roine Stolt (the Flower Kings), Phil Keaggy en Steve Hacket (Genesis) mee.
Neal Morse en Collin Leijenaar hebben als duo twee succesvolle akoestische tours door Europa in de winter van 2005 en 2006 gedaan, waarbij Collin op cajon en een hybride percussie/drumkit speelde.
Van deze tour verscheen het alive album "Neal Morse – Live in Berlin" op Radiant Records.