Joppe Molenaar de beste drummer van 2004
Molenaar ontving de onderscheiding, het Duiveltje, tijdens de Muzikantendag op 21 mei in Amsterdam. Ook in andere categoriėn werden Duiveltjes uitgereikt.
Anouk werd uitgeroepen tot beste vocalist, Peter Van Elderen (Peter Pan Speedrock) tot beste gitarist, Dennis Aarts (Textures) tot beste bassist, Jasper Geluk (The Sheer) tot beste toetsenist en Simon Akkermans (C-Mon & Kypski) tot beste DJ/producer.
Bijzonder is dat de prijswinnaars van de Duiveltjes door collega-muzikanten zijn uitgekozen en niet door een jury of het publiek.
Allen kregen de speciaal door Peter te Bos (Claw Boys Claw) ontworpen trofee door niemand minder dan Henkjan "Idols" Smits uitgereikt. Het ontwerp van de trofee is geļnspireerd op de legende rondom bluesgitarist Robert Johnson. Hij verkocht op de 'crossroads' zijn ziel aan de duivel en werd daardoor de beste gitarist ter wereld.
De Duiveltjes werden in 2003 voor het eerst uitgereikt.