Stel: je speelt als drummer in diverse bandjes, die als overeenkomst hebben dat ze allemaal vrij ruige muziek maken. .....meer »»
Aan de hand van de playlists van radio- en televisiestations heeft Sena "de meest gedraaide artiestenlijst" samengesteld. Bløf is de winnaar, direct gevolgd door Marco Borsato en De Kast......meer »»
MCA Records "herstructureert" vanaf maandag zijn hele organisatie. Een vreemde bewoording voor een actie die het MCA-label in zijn geheel zal laten verdwijnen en bij Geffen ondergebracht gaat worden. .....meer »»
Pearl Jam heeft begin juni aangekondigd van elke show van de Riot Act tournee een bootleg uit te brengen. Elke bootleg is een limited edition dubbel CD. Vooralsnog is het de bedoeling dat deze alleen .....meer »»
'Met niks dat je niet wilt weten' als credo voor de Tipboek serie komen Hugo Pinksterboer en Gijs Bierenbroodspot met de volgende Tipboektitel op de markt: Tipboek Zang......meer »»
Op 10 juni 2003 moet op nagenoeg de hele planeet de nieuwe cd 'everything must go' van Steely Dan in de winkels liggen. Aan de nieuwe release .....meer »»
Na een pauze van zeven jaar zijn de Deense thrash-metal helden van Invocator weer terug. Tussen 1991 en 1995 bracht de band vier goede albums uit. D.....meer »»
Some of the world's largest record labels are quietly financing the creation of programs by small software firms that, if deployed, would sabotage the computers and Internet connections of people who .....meer »»