Gerard Joling en Gordon zijn de laatst toegevoegde namen voor het Giga Piraten Festijn dat op vrijdag 17 maart in Gelredome wordt gehouden. Hiermee worden deze twee ‘toppers’ definitief binnengehaald .....meer »»
Op 7 februari 2006 worden de Belgische Zamu Music Awards 2005 uitgereikt, een eerbetoon aan de meest verdienstelijke muziek-persoonlijkheden van het afgelopen jaar......meer »»
Op zondag 13 augustus 2006 vindt in de Rotterdamse Kuip een muzikaal benefietgala plaats: "Hart voor de Molukken"......meer »»
Waar kun je de top van de Nederlandse metaldrummers, waaronder Ariën van Weesenbeek (foto), Ed Warby en Erik Fleuren, op dezelfde plaats in actie zien? Tijdens het Up From The Ground festival!.....meer »»
Donderdag 12 januari is Young Vips on Tour van start gegaan: een reizend dubbel-programma met talentvolle jonge Nederlandse jazzmusici en -groepen......meer »»
Jaarlijks vindt onder de rook van Disneyland in Californië de NAMM Show plaats: vier dagen muziekbeurs waar fabrikanten van over heel de wereld hun nieuwe producten lanceren......meer »»
The Transplants, met Travis Barker van Blink 182 op drums, is blijkbaar uit elkaar. Frontman "Skinhead" Rob Aston heeft de eerdere geruchten, die begonnen nadat de band de tour cancelde in het najaar.....meer »»
De Maastrichtse band Rosenfeld is niet meer. De vier bandleden, waaronder drummer Martijn Soeterbroek, hebben besloten er een punt achter te zetten omdat ze muzikaal te ver uit elkaar zijn gegroeid......meer »»