Op 5 maart 2009 publiceerde marketing bureau Comscore dat YouTube meer dan 100 miljoen kijkers heeft. Een immens cijfer natuurlijk, maar het kan nog gekker: in januari 2009 werden alleen al 14.8 biljo.....meer »»
Björn Ottenheim, drummer en zanger van zZz, heeft zijn kuitbeen gebroken. Drummen zit er voor Björn dus voorlopig niet in. Stefan Stoer van Daily Bread valt tijdelijk voor Björn in. Onder meer bij de.....meer »»
Stream Of Passion brengt 29 mei het tweede album, 'The Flame Within', uit via Napalm Records. De liveshows ter promotie van het nieuwe album moet de groep echter zonder drummer Davy Mickers doen......meer »»
Donnie Hamzik, Manowar's eerste drummer, gaat opnieuw met zijn oude band touren dit jaar. Donnie en Manowar fungeren als headliner voor een aantal grote metalfestivals in Europa, waaronder Manowar's e.....meer »»
Michael Van Dyne, de originele drummer en medeoprichter van Arsis, is weer terug bij zijn oude band. Hij speelde tussen 2004 en 2006 bij de band, maar nam in 2007 afscheid om zich te wijden aan een me.....meer »»
Zijn vaardigheden als drummer brachten Josh Freese achter de drumkit bij grote bands als Nine Inch Nails, Guns n' Roses en A Perfect Circle, maar nu blijkt Josh ook bijzonder marketingtalent te hebben.....meer »»
Weet jij hoe wereldrecordhouder Mike Mangini er in slaagt om 20 beats per second te spelen met zijn handen? Wat een drumvel en bekken eigenlijk te verduren krijgen, iedere keer dat je een mep geeft? O.....meer »»
Steve Van Zandt zei laatst nog tegen Rolling Stone dat hij zich geen show zonder Max Weinberg voor kan stellen, maar hij zal er toch aan moeten geloven. Weinberg, die al sinds 1974 bij de E Street Ban.....meer »»