Rodney Holmes in Feedback Rotterdam

Artist news 16-03-2006 15:28

Samen met Tama Drums heeft Feedback het voor elkaar gekregen om drumgrootheid Rodney Holmes te strikken voor een clinic op woensdag 5 april. Naast de drumkunsten van Rodney Holmes is ook nationaal talent vertegenwoordigd in Feedback Rotterdam. Bram van den Berg leidt de clinic in.

Holmes heeft met zijn drumwerk voor onder andere Santana, Bob Dylan en de Brecker Brothers vele grammy’s in de wacht gesleept. Ook solo probeert hij de lat een stukje hoger te leggen. Onlangs heeft hij nog het eigen album Twelve Months Of October uitgebracht. De New Yorker is beïnvloed door klassieke jazzdrummers als Max Roach, Art Blakey, Kenny Clark en Tony Williams. Ook drummers als Billy Cobham, Steve Gadd en John Bonham van Led Zeppelin zijn favoriet bij hem.

De inleiding van de clinic is evenzeer bijzonder. Drummer Bram van den Berg van Krezip spreekt een breed publiek aan met zijn techniek. Invloeden van drummers als Taylor Hawkins, Roger Taylor, Matt Chamberlain en Jimmy Chamberlin hoor je terug in zijn spel. Om je alvast in te lezen voor de clinic kun je hier het interview met Bram lezen dat wij eind 2005 op Slagwerkwereld.com publiceerden.

Holmes en Van den Berg zijn woensdag 5 april te zien om 19:30 uur in Feedback Rotterdam. Entree voor de clinic is gratis. Inschrijven moet wél gebeuren. Dit kan via www.feedback.nl.

Mocht je de clinic moeten missen en wil je hem toch nog zien. Rodney is ook aanwezig op de Music Messe in Frankfurt waar hij voor Meinl en Tama clinic zal verzorgen.
zoeken
zoeken