Andy Parker terug bij UFO
Parker vervangt vaste UFO-drummer Jason Bonham, zoon van de legendarische Zed Zeppelin-trommelaar John "Bonzo" Bonham.
Andy Parker (op een foto uit 1971) begon met UFO in 1969. Na hun album "Making Contact" uit 1983 werd UFO ontbonden.
De band kwam twee jaar later weer bij elkaar voor het album "Misdemeanor". Op deze release is Parker echter niet te horen. In zijn plaats was ex-Magnum-drummer Jim Simpson aangetrokken om alle drumpartijen in te spelen. Het album kreeg weinig enthousiaste reacties en UFO gaf er vervolgens opnieuw de brui aan.
In 1993 kwamen Parker en de andere UFO-muzikanten opnieuw bij elkaar en namen datzelfde jaar nog het album "Walk on Water" op. Na de promotietour voor deze release gingen de bandleden opnieuw ieder hun eigen weg. Ondanks dat de formatie officieel niet langer bij elkaar was, werd "Making Contact" in 2000 via Spitfire Records opnieuw uitgebracht. Op deze plaat is drummer Aynsley Dunbar te horen.
"Showtime", een live CD en DVD van UFO, kom in november uit via SPV. "Showtime" is een CD/DVD-set. Disc 1 werd opgenomen in Pumpwerk in Wilhelmshaven, Duitsland op 13 mei 2005. Disc 2 bevat de Peppermint Park Studio Session van 25 mei 2005. Op de release bespeelt Jason Bonham alle drums.